Menu

O společnosti KEEPLINE

Jsme tým profesionálních architektů a designérů. Zaměřujeme se nejen na návrhy bytových interiérů a komerčních prostor, ale i na následnou realizaci. Společnost vznikla v roce 2007 jako reakce na zvyšující se zájem o návrhy a realizace atypických interiérů, které je potřeba vyřešit chytře, funkčně a s ohledem na specifika a využití daného prostoru. Základní rysy našich interiérů jsou užitná hodnota, vzhled a inovace.

 

firma Keepline

 

Nabízíme komfort v podobě kompletního interiérového řešení

návrh, 3D vizualizace interiéru i následná realizace a zajištění potřebných formalit a doprovodných prací

Hodnoty, které jsou pro nás důležité

  • Užitná hodnota a funkčnost – smyslem našich projektů je jejich promyšlenost, abyste se ve výsledném interiéru cítili dobře a pohodlně.
  • Sladění vzájemných očekávání – záleží nám na oboustranné spokojenosti s průběhem. Vždy vnímáme vaše potřeby a přání, a zároveň vnášíme do návrhu vlastní představy a vhodná řešení daných prostor. Důležitá je vzájemná dohoda.
  • Nezávislost – nechceme se omezovat v nápadech a tvorbě, proto nejsme svázáni s konkrétní značkou nábytku či vybavení. Jen tak můžeme dosáhnout osobitých interiérů.

 

Jak pracujeme

Ze zkušeností víme a rozumíme tomu, že je pro vás důležité mít celý proces a investici do projektu pod kontrolou. Proto jsme vytvořili zcela transparentní způsob zpracování projektu založený na schvalování jeho důležitých dílčích částí. V průběhu vzájemné spolupráce se vás budeme rovněž hodně ptát, odpovídat na vaše dotazy, vysvětlovat výhody našich návrhů apod. Smyslem je ujasnit si představy obou stran a sladit vzájemná očekávání.

Celý proces

Historie společnosti

1998 – Naši nejzkušenější kolegové se rozhodli zasvětit svůj profesní život interiérům, a tak začali studovat design a architekturu.

2007 – založení společnosti KEEPLINE se sídlem v Praze

2010 – rozšíření společnosti do Brna, abychom vám byli blíže

2011 – založení pobočky v Hradci Králové a rozšíření poskytování služeb po celé České republice

2012 – praxe z bytového designu nás motivovala začít uplatňovat své zkušenosti i v komerčním designu