Menu

Náš tým

Představujeme vám všechny členy týmu KEEPLINE. Každý dělá to, co umí nejlépe, a dohromady tvoříme sehraný tým těšící se z výsledků své spolupráce. Nedílnou součástí úspěchu je ověřený postup práce, který jsme vytvořili na základě našich zkušeností a ve kterém schvalujete důležité dílčí výstupy. Při realizacích bytových i komerčních interiérů dále spolupracujeme s praxí ověřenými řemeslníky, stavebníky, výrobci a dodavateli nábytku či dalších zařizovacích prvků.

Náš tým

 

Ing. Martin Hradec

Hlavní interiérový a bytový architekt, zakladatel a majitel společnosti KEEPLINE 
Ing. Martin Hradec

Interiérům se věnuji již 20 let. Na své praktické i teoretické znalosti z oblasti výroby i restaurování nábytku a z oblasti technologií a materiálů jsem navázal studiem designu interiéru a nábytku. V té době jsem měl tu čest setkat se s významnými českými architekty a učit se od nich.

Mou doménou jsou „špeky“ a vychytávky v řešení prostoru, které nemusí být na první pohled zřejmé, jejich uživatelům však zpříjemňují a ulehčují každodenní život. Realizuji se ve víceúčelových prostorách, kde je zapotřebí promyšleně oddělit a zároveň sladit jednotlivé funkce. A protože jsem nikdy nebyl fandou uklízení, svou profesi jsem zasvětil rovněž vymýšlení nových cest pro bezúdržbové interiéry. Většina mých nápadů se rodí na travnatém koberci golfového hřiště a pět minut po zazvonění budíku.

Ing. Radek Bukovský

Interiérový designér a technický ředitel společnosti 
Ing. Radek Bukovský

Jako interiérový designér své nápady realizuji již 15 let. V rámci navrhování interiérů se rovněž specializuji na využití moderních technologií v bydlení a navrhování tzv. chytrých domů. Dohlížím na technologickou i technickou stránku projektů jak ve fázi jejich návrhu, tak jako odborný konzultant v průběhu realizace přestaveb a rekonstrukcí interiérů.

Zuzana Gajdůšková

Interiérová a bytová designérka 
Zuzana Gajdůšková

„Škola života je někdy více než sedět v lavici.“ Tak zní mé motto. Zkušenosti v interiérovém a bytovém designu sbírám již od roku 1996. Deset let praxe v kuchyňském studiu ze mě sice neudělalo dokonalou kuchařku, zato ve mně zanechalo cit pro ergonomicky a esteticky dokonalou kuchyni a navrhování nábytku na míru. Výzvou je pro mě každá kancelář, která si žádá nový kabát. Při své práci se ráda setkávám s novými lidmi. Ráda řídím auto a volné chvíle si užívám naplno se svou rodinou.

MgA. Michaela Němcová

Interiérová a produktová designérka 
MgA. Michaela Němcová

Studium, práce, studium, práce…koloběh, kterým jsem odstartovala svou dráhu designérky. Soutěživost mám zřejmě v krvi, proto jsem se ve spolupráci s holandskou kanceláří VMX Architects podílela na několika soutěžních studiích interiérů v Amsterdamu, Ithace nebo švýcarské ambasády v Nairobi. Od roku 2013 pro vás v KEEPLINE navrhuji soukromé i komerční prostory, které nepostrádají nikdy technické a technologické novinky. Velmi ráda dotahuji projekty až do detailu projektové dokumentace.

Ing. Gabriela Dekařová

Interiérová designérka 
Ing. Gabriela Dekařová

Navrhování se věnuji od roku 2006, kdy jsem vystudovala Mendelovu univerzitu v Brně. Mám slabost pro skandinávský a italský design a u každého projektu hledám cestu, jak propojit technické řešení s estetickou stránkou. Jsem perfekcionistka a zajímám se o trendy a technologické novinky ve své branži. Největší radost mám z precizně odvedeného detailu a radosti klientů z výsledného návrhu.

Klára Kvasničková

Obchodní asistentka 
Klára Kvasničková

Jsem první člověk, se kterým budete v kontaktu, pokud se s námi spojíte. A protože nás v práci baví vytvářet příjemnou atmosféru, kterou rádi přenášíme i na své okolí, můžete se těšit, že k vám budu vstřícná, budu na vás milá a vždy usměvavá. Mám na starosti rovněž komunikaci s dodavateli, administrativu a chod kanceláře. Jsem pravá ruka designérů a projektových manažerů, kteří mě hodně zaměstnávají, ale i tak si najdu volný čas na čtení, běh, squash a cestování, které miluji.

Ing. Tomáš Bukovský

Stavební projektant 
Ing. Tomáš Bukovský

Jelikož jsem vystudoval stavební fakultu na Technické univerzitě v Ostravě, bylo pro mě stavebnictví jasná volba. V KEEPLINE se starám o zpracování veškerých technických podkladů projektu, vyřizování veškeré administrativní agendy týkající se územního a stavebního řízení. Nezůstávám však jen u rutinních a samozřejmých činností. Vyhledávám nové trendy, stavební materiály a instalace, díky kterým budou naše rekonstrukce a stavby mnohem zajímavější, efektivnější a méně energeticky náročné. Inspiraci a baterky dobíjím při cestování a fitness, kterému se věnuji naplno, kdykoli mám volnou chvíli. 

Jiří Skácel

3D grafik 
Jiří Skácel

Jsem nadšenec do virtuální grafiky se zaměřením na 3D grafiku. Sbíral jsem zkušenosti i na vlastní pěst, a pak mi do cesty vstoupila interiérová grafika. Baví mě být prvním, kdo vidí, jak bude váš vysněný domov či kancelář vypadat. Největším pracovním uznáním a radostí z práce je pro mě situace, kdy nedokážete s určitostí rozlišit mou 3D vizualizaci od fotografie. Když zrovna fotky „nekreslím“, rád se procházím po horách a lovím vlastní úlovky v hledáčku svého fotoaparátu.

Milovan Miketa

Vedoucí montáží 
Milovan Miketa

Něco vymyslet a navrhnout je krásné, ale smontovat to? To je ještě větší paráda! Alespoň pro mě. Dohlížím na vše od stěhování až po rozsvícení svítidel. Poznáte mě podle firemní dodávky a vždy vám ochotně a rád pomůžu se vším, co je potřeba. Jako jediný se přes dva roky úspěšně vyhýbám služebnímu e-mailu. Dávám totiž přednost radám z očí do očí. Navíc si s vámi rád popovídám i o svých netradičních zálibách: jsem fanda do železnic a sbírám staré plechové hračky a modely aut a autobusů v měřítku 1:43 z 50. až 80. let.